تبلیغات
ღღنســـــــــــیآن به روزღღamnesiaღღ - تیپ شخصیتی ها

شخصیت A 

افراد دارای شخصیت تیپ A به شدت رقابت‌جو هستند و به گونه‌ای افراطی تمایل به پیشرفت دارند؛ عجول‌اند و همیشه احساس اضطرار زمانی دارند؛ آرام نشستن برایشان واقعا سخت است؛ وقتی با بدقولی مواجه می‌شوند به شدت عصبانی و بی‌صبر می‌شوند؛ اگر چه ظاهرا اعتماد به نفس دارند ولی در باطن به خودشان تردید دارند و دائم خودشان را تحت فشار قرار می‌دهند تا خیلی زود به پیشرفت‌های چشمگیر دست پیدا کنند.

شخصیت B

افراد تیپ B می‌توانند راحت بنشینند و استراحت كنند و یا بدون عصبانی شدن، كار كنند. آن‌ها عجول نیستند و معمولا احساس اضطرار زمانی هم به‌ آنها دست نمی‌دهد. طبیعتا ناشكیبایی ناشی از این حس اضطرار را هم در خود ندارند و عصبانی شدنشان آن‌قدرها آسان و دم‌دست نیست و آرام و با ملایمت صحبت می‌كردند

شخصیت C

درصورتی که ظاهرتان مثل تیپ B اما در درون سرشار از خشم، خصومت، رقابت‌جویی، احساس فوریت زمانی و سایر خصوصیات تیپAباشد، تیپ C هستید. در واقع، شما دارید همه چیز را به اصطلاح می‌ریزید توی خودتان تا ظاهر آرام‌تان را حفظ كنید و اگر واقعا این‌طور باشید، آن‌ وقت مستعد انواع بیماری‌ها خواهید بود.

شخصیت D

افرادی دارای تیپ شخصیتی D از عزت نفس کمی برخوردارند و معمولاً از تایید نشدن توسط دیگران می ترسند و نمی توانند با دیگران راحت باشند. این افراد  اجتماعی می باشند و دوست دارند با دیگران رابطه برقرار کنند اما همیشه از اینکه رفتارهایشان مورد قبول واقع نشود می ترسند. احساسات منفی همچون نگرانی، استرس، افسردگی و عصبانیت بیشتر بە سراغ این دسته از اشخاص می آید. اتفاقات بسیار کوچک که ممکن است اصلاً برائ اشخاص دیگر مهم نباشد، می تواند فردی با این تیپ شخصیتی را آزار دهد.

نکته: شما میتوانید با شناسایی تیپ شخصیتی خود و تغییر ویژگی های مخرب به بالا بردن کیفیت زندگی و سطح سلامت جسم و روان کمک کنید.

  • قالب وبلاگ
  • اس ام اس
  • گالری عکس
  • کد حرفه ای قفل کردن کامل راست کلیک
    فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر